Eğitim, Genel

Okyanus Yurtdışı Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık şirketleri arasında bulunan Okyanus ailesi yurt dışı danışmanlığı üzerine çalışıyor. Okyanus tarafından verilen danışmanlık kişilerin eğitimi ve kariyeri üzerine oluyor. Eğitimini yurt dışında tamamlamayı düşünen ve eğitim sonrası çalışma hedefi olan kişiler için çalışıyor.

Work And Study Hizmeti

Okyanus danışmanlık firması work and study üzerine çalışıyor. Dil eğitimi alacak kişilere çalışma fırsatı sunan bu hizmet için danışmanlık sağlıyor. Böylece kişilerin dil öğrenirken harçlıksız kalmalarının da önüne geçiyor. Firma Malta, İrlanda, Avustralya ve Dubai work and study danışmanlığı sağlıyor. Bu ülkelerden birine dil okulu için gidecekler çalışma imkanından nasıl yararlanacaklarını firma danışmanlarından öğrenebiliyorlar.

Yurt Dışı Rehberlik Hizmeti

Okyanus danışmanlık şirketi yurt dışı rehberlik üzerine çalışıyor. Yurt dışına gidecek kişilerin vize işlemleri hakkında gerekli bilgiye ulaşmasını sağlıyor. Avustralya vizesi alması gereken kişiler yurtdışı rehberim bölümünden vize detaylarını öğrenebiliyorlar. Ayrıca danışmanlara başvurarak vize işlemleri konusunda destek alabiliyorlar.

Yurt dışı rehberim hizmeti sayesinde kişiler pasaport ücretleri, Avustralya turist vizesi işlemleri, yurt dışı eğitimi için gerekli belgeler, work and study konularında donanım kazanıyorlar. Blog bölümünde bu konularla ilgili güncel ve doğru bilgiler bulunuyor. Bu bilgileri kullanarak kişiler gerekli başvuruları yaparak vize alabiliyor, eğitimlere katılabiliyor veya çalışma imkanı bulabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir