Ekonomi

Ripple’da 0,17, 0,34 Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analist: XRP Bu Seviyelere Sıçrayacak!

Yakın zamanda yapılan bir analizde usta analist MagicPoopCannon (Magic), Ripple’ın dibe vurduğunu ve 0,77 doları tekrar test etmeye hazır olabileceğini öne sürdü.

  • Analiste göre XRP/USD paritesi, Eylül 2018’den bu yana düşen bir kamada yer alıyor.
  • Mart 2020’de 0,12 dolar – 0,15 dolarlık destek bölgesi tutuldu. Bu analiste göre, 2017’nin ortalarında, büyük boğa koşusundan önce görülen destek bölgesidir.
  • Düşen kama düzelirse analiste göre, XRP 0,77 dolara kadar çıkabilir.

Popüler kripto analisti Magic, en son XRP analizini yayınladı. Ayrıntılı analizde Magic, XRP’nin Eylül 2017’den bu yana net bir düşüş trendinde yer aldığını not ediyor. Ancak Mart ortasındaki coronavirus çöküşü sırasında popüler altcoin 0,12 – 0,15 dolar gibi önemli destek seviyesini korudu. Analiste göre, şimdi Ripple 0,77 doları tekrar test etmeye hazır görünüyor. Yukarıda, XRP analizinde kullanılan Magic’in günlük grafiğinin bir ekran görüntüsü yer alıyor.

Magic: Ripple 0,77 doları ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir!

Magic’e göre, 0,77 doların üstündeki XRP hedefi Eylül 2018’deki en yüksek seviyeye ve tam olarak düşen kamanın oluşmaya başladığı yere karşılık geliyor. Ancak Magic, coronavirus pandemisinin bir sonucu olarak küresel ekonomilerin durumu nedeniyle piyasa konusunda tarafsız kaldığını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca analiste göre, 200 günlük MA XRP için zor bir engel olduğunu kanıtladı. Magic konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

BEN XRP’DE BÜYÜK YÜKSELİŞ OLDUĞUNU GÖRMEME RAĞMEN ŞU ANDA NÖTR OLDUĞUMU  BELİRTMELİYİM. BOĞA FAKTÖRLERİ VAR. ANCAK BİRÇOK NEDENDEN DOLAYI TARAFSIZIM. BU NEDENLERDEN BAZILARI DÜNYANIN EKONOMİK DURUMU VE DURGUNLUK İÇİNDE OLDUĞUMUZ GERÇEĞİ ETRAFINDA DÖNÜYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri