Genel

İnsanın Fıtratında Şefkat Var

 İnsan topluluklarının oluşmasıyla birlikte, çeşitli sebeplerle bazı insanlar dünya nimetlerinden fazlasıyla pay alırken bazıları mahrum kalıyor. İslami bakış açısına sahip olmak; mahrumiyet yaşayan insanlar için sabır, varlıklı insanlar için ise sevdiklerinden Allah yolunda harcamayı gerektiriyor. Dünyanın neresinde olursa olsun yardıma muhtaç olana elini uzatan Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği, 2010 yılında başlattığı 2014 yılında da resmiyete taşıdığı faaliyetlerine sizlerin de katkıda bulunmasını bekliyor.

 Paylaşılan Her Lokma Mutluluktur

 Görmeyen bir insanın görünce yaşadığı mutluluğa şahit olmanın, ayakkabısız bir çocuğun ayağına giydiği ayakkabıya bakarak mutlulukla yürüyüşünün seyretmenin mutluluğunu hiçbir varlık vermiyor. Modern hayatın kaybettirdikleri arasında, çevremizdekilerin durumundan daha az haberdar olmak da bulunuyor. Şefkat Eli, en yakınınızda bulunandan dünyanın öbür ucunda bulunana kadar tüm yardıma muhtaçlara sizin adınıza el uzatıyor.

 Yaralar Dünyanın Her Yerinde Aynı Kanıyor

 Yokluk, dünyanın her yerinde birilerini yaralıyor. Yıllardır yardıma ihtiyacı olanları Afrika’dan Suriye’ye kadar her yerde arayan dernek, aldığı her kuruşu doğru adreslere teslim etmesinin verdiği güvenle her geçen gün daha çok insana ulaşıyor.

 Siz de yardımınızı güvenilir ellere teslim ederek insanları sevindirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir