Genel

Pleksi Sektörünün Öncüsü

Plastik cam olarak bilinen Pleksi, oldukça kolay işlenebilen, saydam ve yarı saydam içeriğe sahip olarak kullanılabilen, dayanıklı ve hafif yapısı ile öne çıkan bir malzeme olarak geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlıyor. Pleksiglas işleme sektörünün öncüsü kabul edilen mat pleksi tarafından üretiliyor. Ayrıca firma kendi internet sitesi https://www.matpleksi.com üzerinden müşterilerine hizmet sunuyor.

Pleksi Seçenekleri

Firma, teknolojik imkanları ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını farklı ürün üretimleri ile gerçekleştiriyor. Bu kapsamda;

*Pleksi tabela sistemleri ile led sistemlerini

 *Ürün teşhir standlarını

 *CNC kesim ürünlerini

 *Pleksi korkuluklarını

 *dekorasyon işlemelerini

 müşterilerine sunuyor. Ayrıca firma ürettiği bu ürünlerde piyasa koşullarındaki fiyatlarda da müşterilerine cazip imkanlar sunuyor.

Matpleksi

Pleksi, sunduğu kolay kullanım ile gittikçe artan bir yapı malzemesi olmuştur. Plastik cam olarakta bilinen pleksinin bilinen en önemli özelliği cam benzeri yarı saydam ve saydam oluşudur. Ayrıca camda olduğu gibi ışık geçirgenliği yüksektir. Cama göre dayanıklılık konusunda 6 kat daha fazla dayanıklıdır. Bu yüzden daha fazla tercih edilmektedir. Matpleksi, pleksi üretimini güvenle yapan, kesim ve montaj işlemlerini başarıyla yerine getiren firma olarak bu sektörde müşterilerinin güvenini sağlamıştır. Yapılan ürünler firmanın sitesinde paylaşılır. Ürünlerin üretimindeki çeşitlilik müşterilerinin istekleri doğrultusunda sürekli çeşitlilik göstermektedir. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre sürekli değişiklik göstermektedir. Reklamcılık alanında kullanılan tabela ve levhalar için günümüzde en çok pleksi tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.