Genel

Uygun Fiyatlı Uçuşlar

 Seyahat etmek herkesin hakkıdır. Ancak her zaman her yöne uçuşlar uygun fiyatlı olarak bulunamayabiliyor. Bu nedenle ucuz uçak bileti araştırılmaya başlanıyor. Herkesin tercih ettiği pek çok firmanın bir arada bulunduğu bu site, en konforlu uçuş ayrıcalığını sunuyor. Pek çok seçeneğin bir yerde toplandığı ve istenilen kriterlere göre filtreleme yapılabiliyor.

 Uçuşların Rehberi

 Uçak biletlerinin fiyatları firmalara göre değişiklik gösteriyor. Gidilecek ve aktarma yapılacak olan yerlerin seçimleri ve zamanları da seyahat etmek isteyenler için ayarlanabiliyor. THY, Anadolujet, Pegasus ve diğer yurt dışı uçuşlar da bu sitede yer alıyor. Herkese uygun olan bilet fiyatlarının yanı sıra kalkış ve varış süreleri de bulunuyor. Uygun fiyatlı ve Türkiye içinde bir yere gitmek isteyen kişiler anadolujet uçak bileti seçeneğini kullanarak arama yapabiliyor. Bu sayede sadece anadolujet firmasının uçuşları gösteriliyor. Bileti satın alacak kişi tüm seçenekleri görüntülerken aynı zamanda da kendine uygun tarihleri ve fiyatları listeleyebiliyor.

 Tüm Uçak Biletleri

 Uçak biletleri tarihlerinin önceden belirlenmesiyle daha uygun fiyatlı olarak kullanılıyor. Ancak, uçuşların devam etmesi ve yolcu alımının sağlanması için firmalar belirli kampanyalar da düzenliyorlar. Bu kampanyalar ve indirimler genellikle hafta içleri sabah saatlerinde görülüyor. Kişilere en uygun uçuş saatinin ve konumunun belirlenmesinin ardından kolaylıkla bilet alımı sağlanıyor.

 Bilet Alım Seçenekleri

 Site üzerinden istenilen kriterler seçilerek hem tek yön hemde gidiş dönüş olarak her firmadan bilet alınabiliyor. Bilet seçenekleri ve saatlerine göre fiyatlarda da değişiklikler görülüyor. Biletlerin aktarmaları ve bu aktarmaların süresine göre de fiyatlarda değişiklik görülmesi mümkün. Bunun dışında site üzerinden anadolu jet uçak bileti alınması ve uçuşların listelenmesi de yapılabiliyor. Herkese uygun uçuş seçeneklerinin yer aldığı ve seyahatlerin en keyifli geçtiği tüm uçuşlar bir arada bulunuyor. Konum bilgileri girilerek istenilen yere tüm uçuşların gösterimi yapılabileceği gibi sadece firma seçilerek o firmaya ait uçuşların listelendiği de görülebiliyor. Kullanıcılar ve müşteriler kendileri için en uygun seçenekleri filtreleme ve arama çubuğu yardımıyla kolaylıkla bulabiliyor. Zorluk yaşayan kişiler için müşteri hizmetleri de aktif olarak hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir