Gündem

Eurolab Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

Eurolab Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

 Ülkemizin yerli kuruluşlarından olan Eurolab uluslararası standartlarda ölçüm ve değerlendirme hizmeti verir. Ulusal ve uluslararası yetkili kuruluşlar tarafından verilen onaylar ve akreditasyon imkanları sayesinde verilen test sonuçları ve analiz raporları tüm dünya ülkelerinde geçerli kabul edilir. Firmanın sahip olduğu sertifika ve akreditasyonlar içinde ISO 17021 Sistem Belgelendirme Akreditasyonu, UAF – Muayene & Test Akreditasyonu, HELAL Gıda Akreditasyonu gibi güven sağlayan akreditasyonlar mevcuttur.

 Bir laboratuvarın hizmet kalitesinin ve güvenilirliğinin ispatı sahip olduğu akreditasyonlardır. Eurolab akreditasyonları ile tüm muayene, ölçüm, test, analiz, kontrol ve sertifikasyonlarının güvenliğini ispatlar durumdadır. Bu çalışmalar sonunda düzenlenen belge ve raporlar her yerde kabul görür.

 Tarafsızlık ve Bağımsızlık Özellikleri

 Eurolab, tüm laboratuvar hizmetlerinde olması gereken tarafsızlık ve bağımsızlık özelliklerine sahiptir ve yapılan tüm çalışmalarda bu ilkelere uygun hareket edilir. Müşterilerden başka kişi ve kuruluşlardan talimat alınmaz. Müşterilere en doğru sonuçların hızlı ve belirlenen zamanda verilmesi için çalışmalar yapılır. Laboratuvarlar son yeniliklere göre donatılarak hizmet kalitesi yükseltilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir