Gündem

Günümüzde Taşımacılık

Günümüzde insan sayısının çoğalması ile evlerin yapısı da gün geçtikçe değişiyor. 1980 – 2000 yıllarında müstakil olarak tabir edilen evlerin yapımı veya 3-4 katlı evlerin yapımı meşhurdu. Genellikle bu tarz evler bulunurdu. Şu an da böyle evlerin sayısı oldukça azaldı. İnsan sayısının artması ve barınmanın artması doğru orantılı olduğu için binalar artık boyuna olarak uzadı. Yaklaşık 10 ila 50 kat arası binalar yapılmaya başladı. Bu gelişmeye bakılarak nakliyat firmaları da kendilerine güncelleme getirdi.

Korkmazoğlu nakliyat firması 1990’dan beri taşımacılık sektöründe bulunan firmadır. Her türlü taşıma tekniği hakkında belgeleri ve bilgileri bulunmaktadır. Günümüz nakliyesine en iyi ayak uyduran nakliyat firması seçilmiştir. Aynı zamanda ‘’En İyi Nakliyat Firması’’ ödülü alarak da bunu kanıtlamıştır. Son model asansörlü taşımacılık ile müşterilerine güven vermeye devam ediyor.

Ödüllü Firma

Pendik evden eve nakliyat ile başlayıp günümüze kadar gelen firma şehirlerarası taşımacılıkta yaparak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Birbirinden profesyonel nakliye ekibi ile eşyalarınız özenle paketlenip dikkatli bir şekilde araca yerleştirilir. Birçok araç filoları ile sizlere her şekilde yardım etme imkanları bulunmaktadır. Farklı araç filoları sayesinde hem şehir içi hem şehirlerarası nakliyeniz kolaylıkla yapılır.

Korkmazoğlu nakliyat firması evinizden eşyalarınızı alır özenle paketler ve araca yerleştirir. Daha sonra taşınacağınız yere yerleşimi yapar. Bu özellik birçok nakliyat firmasında bulunmamaktadır. Aynı zamanda montaj veya demontaj ihtiyacı olan eşyalarınıza da ustalar tarafından müdahale edilir.

Kaynak: https://www.korkmazoglunakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.