Gündem, Teknoloji

Havuz Temizliği Önlemleri

Denize girmeyi tercih etmeyenlerin yaz aylarındaki diğer bir tercihi havuzdur. Peki ya bu havuzlar ne kadar temiz? Havuz malzemeleri​​​​​​, havuz temizliği için önemli temel kaynaklardır. Binlerce kişinin girdiği havuzda kaliteli ürünlerin kullanılması çok önemlidir. Öncelikle en önemli element klordur. Havuzların içerisindeki mikropları öldürmesi sizin sağlığınız için önemlidir. Ayrıca havuzu su dolu bir çukur gibi tasvir edecek olursak yosunların oluşması an meselesidir ve bunu engelleyecek kimyasal maddelerin kullanılması gerekir.

Havuz Kimyasalları Fiyat

Havuzlarda klorlu ilaçlara ek olarak ya da tercihen WTR kullanabilir. WTR – toz klor fıçısı kilogram ağırlığına göre değişkenlik gösterir 50 kg fıçı bin lira civarındadır. 20 kg 0 kg yosun önleyici kimyasal fiyatları 400 ₺ civarındadır. Havuz suyu parlatıcı fiyatları 400 ₺ civarındadır. Tabi ki ürünleri tek tek almak yerine kimyasal ürün paketleri de illa mevcuttur. Yaklaşık olarak kilogram fiyatına göre değişkenlik gösterir, 100 ₺ civarında olan paketleri mevcuttur.

Havuz Robotları

Zemin üstü ve küçük havuzlar için kullanılan havuz robotları kullanılmalı. Çocuk havuzlarının temizliği için kullanılması için de gereklidir. Evinizde bulunan havuzların temizliği de mutlaka önemlidir. Bunlar için ayrıca temizleyici robotlar da vardır. Havuzun etrafının temizliği kadar suyunun temizliği de önemli ve bunun için de robot kullanılmalıdır. Bu robotları güvenle ve rahatlıkla alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri