Gündem

Sertifikasyon ve Gözetim Hizmetleri

Sertifikasyon ve Gözetim Hizmetleri

 Şirketler açısından, tartımların eksiksiz yapılması ve sevkiyatın zamanında gerçekleşmesi oldukça önemli bir konudur. Firma, müşterilerine dünya standartlarında gözetim hizmeti sunuyor. Firma bünyesinde görev yapan uzman personeller, tüm sevkiyat süreçlerini ayrıntılı olarak raporlamaktadır. Böylelikle, sevk edilmekte olan malın kalitesini olumsuz yönde etkileyecek bir durum anında fark edilebiliyor. Bunun yanı sıra, firma müşterisi olan şirketin kalite yönetim sistemi kurması için profesyonel danışmanlık hizmeti sumaktadır. Bilindiği gibi ISO 9001 kalite belgesine sahip olan şirketler, uluslararası rekabette oldukça avantajlı duruma geçiyorlar. Buna ek olarak, firma başka kalite belgeleri için de hizmet sunuyor.

 Sertifikasyon Hizmetleri

 Uluslararası rekabette söz sahibi olabilmek için çağın gereklerine uygun davranmak zorunluluktur. Kalite belgesi çağın gereğidir.

 ISO ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

 SO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

 ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

 Firma, bunlar ve daha başka alanlardaki sertifikasyon süreçleri konusunda hizmet sunmaktadır. Firma, alanında uzman, eğitimli kadrosu ve teknolojik altyapısı sayesinde, kalite, sağlık, güvenlik ve çevre belgelendirme hizmetleri verebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir