Gündem

Tesettür Tunik Model Seçimi Nasıl Yapılır?

Tesettür Tunik Model Seçimi Nasıl Yapılır?

Eğer siz de tesettür tunik konusunda bir arayış içindeyseniz ve seçim yapmakta zorlanıyorsanız firmamızın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı modelli olan tuniklerimiz ile siz de şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Alacağınız tunik ile şıklığın yanında kaliteyi de satın almanız mümkündür. Ürünlerimiz birinci kalitedir. Tüylenme ve renk solması gibi sorunlar ile karşılaşmanız mümkün değildir. Ürünlerimiz içinden hangisini seçeceğiniz karar vermekte zorlanıyorsanız bu durumda tavsiyelerimizi dikkate alabilirsiniz. Öncelikle vücut yapınıza göre model seçimi yapmanız önem taşıyor. Eğer çok fazla uzun boylu değilseniz bu durumda belden büzgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Bu hem uzun gözükmenizi hem de tuniğin üzerinizde çok şık durmasını sağlayacaktır.

Hangi Model Tesettür Tunik Almak Daha Mantıklı?

Belden büzgülü modellerin dışında tesettür tunik modeli arıyorsanız bu durumda sitemizi inceleyebilirsiniz. Kumaş yapısına göre çeşitli tunik modellerimiz mevcuttur. Buna ek olarak kol şekline göre de modeller kendi içinde artmaktadır. Geniş kollu, damla kollu modellerimiz mevcuttur. Ayrıca yaka tipi de tunik modelini belirleyen faktörlerden birisidir. Her türlü yaka tipine sahip tunik firmamızda mevcuttur. Siz de bunlardan dilediğinizi seçerek hem şıklığınıza şıklık katabilir hem de mantıklı bir tunik seçimi yapabilirsiniz. Eğer günlük kullanım için bir ürün alıyorsanız bu durumda penye tarzı olan, rahat kumaşlı ürünleri tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Gündelikten ziyade daha özel günler için bir ürün arıyorsanız açık renkli ve parlak kumaşlı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

Kış sezonuna ait yeni sezon birçok tesettür tunik modeli mevcuttur. Bu modeller kesim şekline göre gruplandırılabilir. Asimetrik kesim, düz kesim gibi tunik modelleri bulunuyor. Ayrıca uç kısımları fırfırlı, kol detayları olan, düğmeli tunik modelleri de mevcuttur. Bu tunik modellerinden dilediğinizi seçerek ve uyumlu bir renk şal ile kombin yaparak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ürün seçerken renk uyumu da önemlidir. Gri bir şal ile pudra renk tunik, zümrüt renk şal ile ise zümrüt tonlarında bir tunik tercih edilebilir. Bu şekilde renk uyumu da sağlayabilirsiniz.

Bu ürünler arasında renk ve tasarım olarak kendinize en uygun seçimleri yapmanızın ardından kullanacağınız kıyafete göre takı ve çanta seçimlerini yapabilirsiniz. Şık olmanın en önemli noktalarından biri de kıyafetlerinizin yanına yapacağınız kombinlerdir. Şunu asla unutmayın ki hiçbir kıyafet tek başına yeterli olmaz. Daima yanına takı ve çanta ile kombinler yapılması gerekir.

https://modamesra.com/tesettur-tunik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir