Gündem

Yabancı Dil Eğitimiyle Kerem Aygün Koleji Dünyaya Açıldı!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Mqb_xXqAB2IxyJjzxn68xl3zQ43OyUwZV0aGkGtRI9dsHfS1fQHHJWKJlvRgJAK2Dn6hYZkPa7PkIzy4a2GDdMEKrrZ7FGClBEskSFQXUyf-EnNE96QwLqHGk9zm9iNll6pSwpBz

Kerem Aygün kolejleri öğrencilerinin yabancı dil öğrenerek, eğitim hayatlarının sadece Türkiye’yle sınırlı kalmamasını da amaçlamaktadır. 2010 yılından beri yüzlerce öğrencisine meslek kazandırmış, yeni eğitim sistemine göre hareket ederek, öğrencilerini daima güncel eğitim alanına hazırlayarak, teknoloji ve kültürel alanda da fark yaratacak donanımlara sahip olmuştur. 

Kerem Aygün Koleji İngilizce Dersleri 

İngilizce tüm dünyada kullanılan önemli yabancı diller arasında yer almaktadır. Ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve liseden itibaren öğrencilerin tüm aşamaları tek tek geçerek yabancı dilini geliştirmek ise genç ve dinamik eğitmenlerimizin görevidir. Kerem Aygün Ankara özel Anadolu liseleri kapsamında öğrencilerin eğitim alırken dünyaya da hazırlanacakları bir süreçten geçmelerini hedeflemiş, daima yanlarında olmayı amaçlamıştır. 

İngilizce gibi önemli bir dili öğrenmeleri, eğitim hayatlarına ve meslek hayatlarına katkı sağlayacaktır. Bunu bilen Kerem Aygün eğitim kampüsü, yabancı dili kendi ana dilleri gibi konuşabilecekleri eğitim programları hazırlar ve öğrencileri dünyaya hazırlar. 

Kerem Aygün Koleji Dünyaya Hazırlık!

Dünyada sadece yabancı dil eğitimiyle değil, kültürel öğretilerle de yerlerini belirleyecek olan öğrencilerimiz için kapsamlı, eğitici ve eğlendirici eğitim programları hazırlanmıştır. Gerektiğinde ülkeleri öğrenirken gezip görebilecekleri turların da hazırlandığı daima dünyadan haberdar olan bir eğitim alanı oluşturulmuştur. Kerem Aygün Ankara kolejleri içinde en değerli eğitim programlarını hazırlamış, öğrencilerin dil ve kültürel bilgi edinmelerine odaklanmıştır. 

Kerem Aygün Kolejinde Kavramsal İngilizce Dersleri 

Kavramsal İngilizce derslerinde, güncel İngiliz dilini ve İngilizceyi öğrenebilecekleri, yabancı eğitmenlerle de bir araya gelebilecekleri özel ders programları hazırlanır. Eğitimin her alanında önemli bir yere sahip olan İngilizceyle birlikte, öğrencilerin talepleri üzerine Fransızca, Almanca ve İtalyanca gibi derslerde verilerek, istekleri doğrultusunda yeteneklerini değerlendirmelerine odaklanılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.