Sağlık Gündem

Boris Johnson’ın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Koronavirüs ile ilgili tüm dünyada son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Daha önce İngiltere Kraliyet Ailesi mensuplarına da bulaşan koronavirüs şimdide İngiltere Başbakanı’na bulaştı. Başbakan Boris Johnson yaptırdığı koronavirüs testi sonucu hastalığa yakalandığını açıkladı. Tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan kovid-19 salgınına karşı henüz herhangi bir çözüm bulunabilmiş değil.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını ifade etti. Johnson, bir süredir kuvvetli bir şekilde öksürdüğünü ve ateşinin ara ara çıktığını belirterek durumu sağlık danışmanına bildirdi. Sağlık danışmanı ise Johnson’a koronavirüs testi yapılmasını tavsiye etti ve Johnson bu teklifi kabul etti. Yapılan test sonucu Johnson’da koronavirüs sonucunun pozitif olduğu öğrenildi.

KENDİSİNİ EVE KAPATTI

Sosyal medya hesabında paylaştığı bir videoda tüm detayları aktaran Boris Johnson, koronavirüse yakalandığından dolayı çok üzgün olduğunu ifade etti. Kendisini bu süreçte evde izole edeceğini söyleyen Johnson, herkesin aynı şekilde tedbirli olmasını ve kendilerini evlerinde izole etmesi gerektiğini savundu. Hastalığı son buluncaya kadar evinde çalışacağını da sözlerine ekleyen Johnson bu süreçte dışarı çıkmayacağını belirtti.

Hatırlanacağı üzere bundan birkaç gün önce Boris Johnson koronavirüs için sürü bağışıklığı açıklaması yapmış ve milyonların tepkisini çekmişti. Bu açıklamadan sonra Johnson’ın koronavirüse yakalanması ise yine aynı şekilde milyonlarca insanı şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri