Sağlık

Gelişimin Adresi, İnci Davetiye!

Kurulumu Hızır Aydın tarafından yapılan ve 1978 yılına dayanan İnci Davetiye marka ismini de 1984 yılında almıştır. Bu aradaki süreç içerisinde en önce küçük bir işletme olarak kurulan firma, kartpostal üretimi konusunda adım atmış, sonrasında da farklı ürün içeriklerine giriş yaparak, dönemindeki yenilikleri takip etmiştir. Davetiyeler ile ilgili üretiminde de bu alanda uzmanlaşarak markasının temellerini artık tam anlamıyla atmış bulunmaktadır.

Sürekli şekilde en iyisine odaklı olan marka, aynı zamanda da kendi içerisinde profesyonelliğe ve uzman kadroya bağlı çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi alanındaki gelişmelerini de bu yüzden hep en kusursuzuna odaklı şekilde devam ettirmektedir.

Alabileceğiniz En İyi Hizmet, İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi, iş yeri açılışı davetiye gibi birçok özel gün için kullanabileceğiniz davetiyelerde sizlere geniş ürün seçenekleri ile yardımcı olan İnci Davetiye her daim kaliteye büyük oranda önem vermektedir. Bu yüzden de zaten tercih edilebilirlik oranı bir hayli yüksektir. Tüm bu olumlu şartlarına ek olarak fiyatlandırma kısmında sektörden çok daha ucuz olan ürünleri, gerçekten de müşteri memnuniyetinin yüksekliğini sağlamaktadır.

Alım işlemleri sırasında var olan endişelerinizi bir kenara atabileceğiniz firma, sizlere güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Böylece ödeme esnasında kart bilgilerinizi de tam anlamıyla güvende tutmaktadır ki zaten, bilinen bir marka olduğundan, bu konudaki alt yapısı da kanıtlanmıştır. Sizden alım işlemlerinizi tamamladıktan sonra da yurt içerisinde herhangi bir kargo ücreti talebinde de bulunulmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir