Sponsorlu Bağlantılar

Büyü nedir ve nasıl yapılır

Büyü nedir

Sihrin tanımı, insanların kendi çıkarları için başkalarına zarar vermeye çalıştıkları ve din tarafından yasaklanmış kötü bir yöntem olarak görülebilir. Dinimizde sihir günah sayılır ve bunu yapanlar veya gerçekleştirenler lanetlenir. Kökeni insanlığın ilk günlerine kadar uzanan bir durumdur ve ne zaman, kim tarafından yapıldığına dair net bir kanıt yoktur. Ancak bilinmesi gereken bir şey, durugörülerin sihir yapmadığıdır.

Sihir hangi amaçla yapılır?

Bugün insanların birçok konuda sihir kullandıkları bilinmektedir. Platonik aşkı olan insanların, diğer kişiyi onlara aşık etmesi ve yapay bir aşk yaratması için büyü yapması yaygın bir bilgidir. Ek olarak, eşlerin birbirlerine olan bağlılıklarını ve kıskanç evlilikleri ortadan kaldırmayı amaçlayan büyüler için büyüler kullanılabilir. Bireylerin evlenmesini, servetlerini kapatmasını, erkeklerde veya kadınlarda kısırlığa neden olmasını, bir kişiyi kötü duruma düşürmesini veya birisinin hastalanmasını veya ölmesini istemesini engellemek için de kullanılan büyüler vardır. Ayrıca ticarette olanların gelirlerini artırmak, üreme mevsiminde yavru sayısını artırmak, tarladan elde edilebilecek ürünleri artırmak için büyülere başvurdukları gözlemlenmiştir. Kendi çıkarları için ticaret yapanların yaptığı bu büyülerin yanı sıra, onlara ters yönde zarar veren büyüler de vardır.

Büyü belirtileri

Birçok farklı amaç için yapılan büyülerin bu yönde farklı semptomları olması da mümkündür. Sırayla devam eden ani yaşam değişiklikleri, zihinsel çöküş hali, paranoyaya kapılma hissi veya daha önce zevkle yapılan şeylerde aldatma sesi ve zevkin azalması gibi belirtiler sihrin ana belirtileri. Ayrıca heceleme yapan kişi aniden sağlık sorunları yaşayabilir. Hasta olmayanlar bile geceleri nefes darlığı ve göğüste sıkışma yaşayabilir, bu da uyku bozukluklarına yol açabilir.

Büyü nasıl bozulur?

Yazım çarpıtması bir uzmanlık meselesidir ve yüksek düzeyde bilgiye sahip yetkin bir ortamdan yardım istemek gerekir. Sihir kullanmaktan daha zor bir durum olduğu bilinmektedir. Her ortamın büyüyü bozmak için farklı kullanımları vardır ve uzmanlık gerektiren bu durum nedeniyle bildiklerini kendilerine saklamayı tercih ederler. Bu nedenle kişinin sanal dünyada dolaşan veya çevreden duyulan yöntemlerle büyüyü kendi kendine kırması imkansızdır ve çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir.

Sihire ek olarak, Retrieval Spell ve Priest Charm gibi türlerini merak edenlere sitemizde ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir