Sponsorlu Bağlantılar

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Eğitim, araştırma ve yenilik odaklı olan 2008 yılında kurulan özel üniversite internet sitesi aracılığı ile öğrencilerine ve üniversiteye yeni kayıt yaptıracak olan öğrencilere imkanlarını sunuyor. Siz de imkanlar veüniversite hakkında bilgi edinmek istiyorsanız siteyi ziyaret edin, kampüste hayat ve bölümler hakkında detaylı bilgilere ulaşın.

Üniversite Hakkında

Kampüs ve bölümler hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı site içerisinde üniversiteye yeni kayıt yaptıracak olan öğrenciler için birçok imkan ve ayrıntılı bilgi yer alıyor. Siz de bölümlerin taban puanları ve bölüm ayrıntıları için siteyi ziyaret edin, kampüs yaşamını yakından tanıyarak aday öğrenciler için sunulana imkanlara göz gezdirin.

Kolay Erişim

Site içerisinde bulunan kolay erişim kısmında aday öğrenciler, tanıtım katalogları ve uluslararası öğrenci kategorileri yer alıyor. İsteyen öğrenciler kategorileri inceleyerek ilgi alanlarını öğrenebiliyor. Kampüste yaşam ve akademik anlamda ise geniş tabanlı bilgiler yer alıyor. Siz de detaylı bilgi almak ve etkinlik yeni duyurular gibi kategorileri incelemek için siteyi ziyaret edin, aklınıza takılan soruları sitede bulunan ilgili kısımlardan iletin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir