Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Gül Deste Şok İfadelerde Bulunuyor!

Rüyada yemek yemek

Rüyada yemek yemenin birden fazla anlamı ve yorumu vardır. Çok çeşitli anlam ve hitaplara gelebilir. Çoğu insanda olabilecek tabirini sizlere açıklayacağım. Rüyada yemek yemek, son derece mutlu ve neşeli bir hayata dertsiz tasasız bir şekilde gireceğiniz anlamına gelir. Sırtınızdaki yüklerden en kısa sürede kurturulacaksınız ve hafif şekilde sevdiklerinize veya ailenize vakit ayırabileceksiniz. 

Rızık elde etmeyen başlayıp tamamen helal bir maddi durum ile sıkıntılarnıızdan kurtulacaksınız.  Yenilen yemek lezzetli  ise mutluluğa ve huzura işaret ve yakın zamanda alınacak bir arabanın habercisidir. Yediğiniz yemek tabağı altın veya gümüş ise bu sizin büyük miktarlarda borca girip çökeceğinize, ardından büyük bir yükseliş ile eskisinden daha iyi bir hal alacağınızın anlamına gelir.

Rüyada elle yemek yiyorsanız ileride bir Arap ile tanışacağınızı ve birlikte büyük işler başaracağınızı gösterir diğer açıdan ise sağ elden yemek yiyen Peygamber’in dini kurallarına bağlı ve ileride cennete gideceğinin habercisi olabilir. Tabii ki bunu Allah’dan başka kimse bilemez. Rüyada koyun görmek ile benzer anlamlar taşımaktadır ve rüyada namaz kılmak rüyasını da göreceğinizin habercisidir. Birçok kavim tarafından ise rüyada koyun görülmesi papaz büyüsü ile birlikte diğer kara büyüleri işaret eder. Bu nedenle medyum Gül Deste, dikkatli olmanızı önermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir