Sponsorlu Bağlantılar

Prekast Kenar Koruma

Prekast Kenar Koruma

Firma inşaat endüstrisinde sıklıkla meydana gelen düşme, yaralanma ve ölüm olaylarını engellemek için kenar koruma ürünlerinin satışını yapıyor. Bu ürünlerin inşaat alanlarında kullanılması sayesinde yaşanabilecek kazalar en aza indirgeniyor. Firmanın kenar koruma ürünleri arasında prekast kenar koruma ürünleri de bulunuyor. Bu ürünler galvaniz kaplama olup inşaat duvarlarında veya kenar bloklarında kullanılıyor.

Prekast Ürün Çeşitleri

Firmanın prekast ürünleri braket, soket ve koruyucu plastik olmak üzere üç farklı türde bulunuyor. Prekast braket duvar ve kenarlarda kullanılarak koruma sağlarken soketler prefabrik yapılar için tercih ediliyor. Bu ürünler dayanıklı olan yüzeylere monte edilerek kullanılabiliyorlar. Ürünler kolay montajlanabildiği için satın alım sonrasında hemen kullanılabiliyorlar. Böylelikle kenar korumalarının sabitlenmesi ve bu sayede de düşmelerin önlenmesini sağlıyorlar.

Firmanın Diğer Kenar Koruma Ürünleri

Firmanın kenar koruma ürünleri prekastlarla sınırlı kalmıyor. Bu ürünler dışında firma ahşap, alüminyum kiriş ve duvar braketleri, kelepçe, platform konsolu, kaynaklanabilir braket, zemin soketi ve saçak braketi gibi ürünleri de bulunuyor. Bu ürünlerden kullanmak isteyen kişiler firmaya ulaşarak taleplerini iletip fiyat alabiliyorlar. Bunun için firmanın iletişim numaralarını veya sosyal medya hesaplarını kullanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir