Teknoloji

BAYİNİZ E-İHRACATTA ATILIMA GEÇSİN!

Bayi e-ihracat yazılımı, dünyanın en uç noktasına değin elinizin değeceği, bir satış atağı için işletilen sisteme verilen isimdir. Bu anlamda, sitenizin ufuklarını genişletmeniz, size her yandan süreklilik arz eden bir gelir akışı da getirecektir. E-ihracat sisteminizi doğru hamlelerle kurabilmeniz bağlamında, TozSoft E-Ticaret yazılım şirketimiz bilgileriyle ve donanımlı ekibiyle sizlere geniş yelpazeli bir hizmet de sunacaktır.

Bu bağlamda, bireysel müşteri hizmetlerinin de önem kazandığı yüzyılımızda, e-ihracat için internet sitenizin olması, bunun dolaşıma girmesi ve diğer server’lar üstünden sağladığı uyum, reklam döngüsü içindeki yeri de merkeze geçecektir. Sosyal medya ağlarının gerek yerel gerek uluslar arası açıdan genişlemesi, ticaret hacminin de genişlemesine yol açmaktadır. Burada, devreye sizin doğru bir adımla, doğru noktalardan bağlamlar yaratmanız kalmaktadır. Böylesi karışık bir örüntü ağında yerinizi sağlam kılabilmeniz için, size şirketimiz tarafında geniş seçenekli olanaklar tanınmaktadır.

Bayi E-İhracat Desteğinin Avantajları

Bayi e-ticaret yazılımı, yurt içindeki alışverişlerde size KDV hesaba katılmaksızın fatura kesme imkânı yaratmaktadır. Türkiye’de başta KDV olmak üzere, alınan vergilerin edinilen kazançlara oranla oldukça yüksek olması problemi, işletmeleri zora sokmaktadır. Oysa e-ihracat ortamında daha rahat bir satış alanı yaratabilmenizin keyfini de sürmenizin olanağı bulunmaktadır. Burada, elektronik ticaret gümrük beyanı üstünden bir başvuruda bulunarak, hareket etmenizin kanalları açılmaktadır.

Bu yönde, TozSoft E-Ticaret yazılım şirketi, size kimi başlıklar üretmektedir. Farklı ve çoklu dil panelleriyle ve yabancı dil desteğiyle size profesyonel bir dokunuş yaratan şirketimiz, ilerleme noktalarında size köşe taşları döşemek bağlamında yanınızdadır.

Otomatik konumlu müşteri tanıma sistemi sayesinde, sitenize dünyanın hangi noktasında girilirse girilsin, hemen o dile ve kültüre entegrasyonun sağlanmasıyla, manevra yapmanız ve müşteri kazanmanız da mümkündür. E-ihracat ortamında, yerel ölçekte kalmanın dezavantajlarından ziyade, uluslararası ölçekte genişlemenin avantajlarını yaşamak size, büyük paralar da kazandıracaktır. Böylelikle, yaşam kaliteniz, alım gücünüz, ihracat hacminiz ve satış kaliteniz de imajınıza güç katacaktır.

Bayi e-ticaret yazılımı desteği sayesinde, gelişmiş kargo desteği, gelişmiş ödeme sistemleri hususunda büyük bir profesyonellik içinde yüzersiniz. Lokasyon bazlı fiyat seçeneğimiz sayesinde, kur farklarını anında karşılaştırarak, ona göre bir sunum ve satış tekniği de uygulayabilirsiniz.

Şirketimiz e-ihracat anlamında, klasik yöntemlerin aksine, son model bilgi teknolojileriyle sizlere çeşitli fırsatlar da yaratacaktır. Dünyanın gerisinde kalmanız sizi katı, demode, işlevsiz göstereceği için; şirketinize taze kan girişi adına, çok dilli, çok renkli, çok yönlü, hareketli, akışkan bir destek çalışması yapmak bizim temel görevlerimizden biridir.

Bayi E-İhracatla Büyümek

 Bayi e-ihracat yazılımı, mikro ve makro düzlemde ihracat içerikleriyle, size küçükten büyüğe bir alan açarak, her taraftan gelir akışı elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte, şirketimiz bu gelir akışının her geçen gün artması adına, sizin dünya pazarına uyumlanmanıza da alt yapı sunar. Bu yazılımı, büyük firmalar kullanabildiği gibi, küçük ve orta ölçekli firmalar da rahatlıkla kullanabilirler. Bununla birlikte, yerleşik bir dükkânınız, mekânınız varsa bile, satış grafiğinizi, reklam garantinizi geliştirmek bağlamında, internette de yerinizi almanız, sizi yenilikçi bir yapılanma şeklinde gösterecektir. Böylece, hem klasik yöntemlerle, hem de sanal anlamda ciro elde etmenizin kapıları açılmış olacaktır. Her nereden müşteri akıyorsa, oraya yönelmenizin faydasını da görmeniz olasıdır. Bu noktada, TozSoft E-ticaret şirketi dünyada da hızla yenilenen son model teknolojinin takibini sizin adınıza yaparak, daima genç ve nitelikli görünmenize de katkı sunacaktır.

Tüm detaylar ve daha fazlası için: https://www.toz.com.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir