Genel

Binalarınıza Yalıtım Yaptırarak Korunma Sağlayın

 Yapıların dışarıdan veya içeriden gelen tehditlere karşı korunmasını sağlamak için firma yalıtım üzerine çalışıyor. Binaların sesten, ısıdan, soğuktan ve nemden korunması için yalıtım yaptıracak kişilere hitap ediyor. Yaptığı yalıtım (izolasyon) çalışmaları sayesinde insanların güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanına sahip olması mümkün oluyor.

 Binalara Özel Yalıtım Türleri

 İnsanların yaşam alanlarını dış etkenlerden korunmasını sağlamak adına çalışan firma binalara özel yalıtım çalışmaları yapıyor. Bu yalıtım çalışmalarını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek insanların sorunlarla uzun süre baş başa kalmasının önüne geçiyor. Firmanın binalar için sunduğu yalıtım hizmet türleri ise ses, sürme, nem, su, poliüretan sprey köpük ve ısı yalıtımı oluyor. Bu izolasyon işlemlerini doğru şekilde ve gerekli malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyor. Böylelikle insanların yaptırılan yalıtımın uzun süreli faydasını görmelerini sağlıyor.

 Yalıtım Yapılan Alanlar

 Tecrübeli ekip ve kaliteli malzeme ile çalışan firma yalıtım işlemlerini binaların farklı bölümleri için uyguluyor. Firma tarafından yalıtımın yapıldığı alanlar teras, çatı, dam, çatı arası, dış cephe, duvar ve endüstriyel binalar oluyor. Bunun dışında izolasyon işlemini soğuk hava depoları için de sunuyor. Böylelikle alanların üretimi, depolamayı, çalışmayı ve yaşamayı zorlaştıracak etkilerden korunmasını sağlıyor. Bu alanlardaki uygulamalarının tamamını da müşterilerinin beklentilerini karşılayacak seviyede yapıyor.